Про проект

Crimpravo – це сайт на якому ви знайдете актуальну інформацію по кримінальному праву, кримінології, кримінально-виконавчому праву. Ми запрошуємо всіх науковців до співпраці. У нас можна безкоштовно розмістити власні статті, думки та погляди. Обговорити актуальні для спеціальності 12.00.08 теми.

Сайт буде цікавим та корисним студентам та курсантам, викладачам, аспірантам та ад’юнктам які цікавляться проблемами кримінального права та кримінології. В окремих розділах ви знайдете як наукові дослідження по темам, що вас цікавлять, так й відповіді на проблемні питання. Основа проекту – словник кримінально правових термінів (укладач Кисельов І.О.), статті відомих українських вчених та дослідників. А також науковий пошук майбутніх вчених.

Вся інформація на сайті – безкоштовна, у вільному доступі. Ви можете користуватись будь-якою інформацію при проставленні зворотнього посилання без обмежень. Будьте чесні та чемні, поважайте інтелектуальні досягнення інших! Якщо ви автор матеріалів, які знаходяться на сайті, та бажаєте їх видалення – будь-ласка, напишіть нам, ми видалимо їх у найкоротший термін.

Ми за відкриту науку для всіх!

Увійдіть до вашого акаунту

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.